עדכונים

רד אקסס & הבימאי עדן כליף

ישראלואחת | מופע מקור אודיו-ויזואלי

פרויקט מקור ייחודי מבית הפסטיבל אשר יחבר בין במאי ואמן מוזיקלי, לבין יצירה וסיפור ממבחר יצירות האמנות, זאת בליווי אוצרי מוזיאון ישראל
במסגרת הפרויקט יועלו שלושה מופעים אשר יתבססו על הדינמיקה שבין מסך הוידאו לבין המוזיקאים שעל הבמה, ויולידו בחיבורם סיפור שעדיין לא סופר על יצירות אמנות במוזיאון.

רד אקסס הם דורי סדובניק וניב ארזי, צמד ישראלי המנצח על תזמורות ופסטיבלים בכל העולם ואחראים על קידום הסצינה האלקטרונית בארץ ובעולם. הגרזנים הופיעו בכל מועדון נחשק בישראל, השתתפו בפרויקט Balcony TV הבינ”ל ואף הגיעו לברנינג מן בארה"ב.
לפני כמה שנים, בתחילת הדרך, החתים אותם הלייבל הצרפתי האיכותי “I’m a Cliché” ומאז הם רק ממשיכים לגדול. לאחרונה הם הספיקו להקים לייבל חדש בשם “Garzen Records” שנועד לתת בית מולטי ז’אנרי לאמנים וחגגו את פתיחתו עם אי פי בעברית “אחוזת בית” שנע על גווני האינדי וגבולותיו.
במופע מיוחד לפסטיבל נוצר שיתוף הפעולה בין רד אקסס לבימאי עדן כליף – בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, במאי ועורך קליפים, מעצב מאייר ומקעקע.
כליף, שביים קליפים למוזיקאים שונים (נגה ארז/טאטרן/הילה רוח/שי צברי ועוד) חובר אל הצמד והפעם גם אל התערוכה ׳1001 דמויות׳ אשר מוצגת במחלקת הנוער של מוזיאון ישראל, אוצרת: דניאלה שלו. בתערוכה מוצגות יותר מאלף דמויות קטנות – כל אחת בעלת אישיות משלה – שנוצרו בידיו המיומנות של האמן והמעצב התעשייתי יעקב קאופמן. קאופמן יוצר אותן מחומרי גלם פשוטים ועורך באמצעותן דו-שיח עם העולם הקדום ועם תרבויות העולם. בהשראת התערוכה יצר כליף סרט קצר בטכניקת האנימציה סטופמושיין המגולל את הרפתקאותיה של הדמות הראשית בסרט – חוט ברזל פשוט המחפש את מקומו בעולם. המופע כולו שזירה של מוזיקה מקורית המלווה את הסרט, ועבודת וידאו ארט מרהיבה המלווה את המופע.

מלאכת מחשבת של טווית קשרים והקשרים בין הבמה, המסך והתערוכה.

לרכישת כרטיס טריו – כרטיס לשלושה ערבים

 

 

שיתוף:
אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z