עדכונים

ההרכב שוטנז & הבימאית בילי לוי-נובלמן

ישראל It Was a Very Good Year | מופע מקור אודיו-ויזואלי

פרויקט מקור ייחודי מבית הפסטיבל אשר יחבר בין במאי ואמן מוזיקלי, לבין יצירה וסיפור ממבחר יצירות האמנות, זאת בליווי אוצרי מוזיאון ישראל.
במסגרת הפרויקט יועלו שלושה מופעים אשר יתבססו על הדינמיקה שבין מסך הוידאו לבין המוזיקאים שעל הבמה, ויולידו בחיבורם סיפור שעדיין לא סופר על יצירות אמנות במוזיאון.

ההרכב שוטנז מבית צוות המייסדים של בלקן ביט בוקס תמיר מוסקט ואורי קפלן עם all star team הכולל את אורי כנרות מבום פם ואיתמר ציגלר מהחצר האחורית, מביאים סאונדטראק של מוזיקת סרטים אינסטרומנטלית קצבית -פילם נואר פוגש יווני. לטיני עם טרנטינו וסרף וגם אינסטרומנטליים מרימי קהל. בזמן אחר הייתה שוטנז להקת קאלט בניו יורק בבארים ומועדונים בדאונטאון ואנחנו זוכים בהם כאן בארץ. אחרי חווית השנה האחרונה של עשרות ביטולים באירופה הקיץ ובארץ חברי ההרכב ששים להרים ערב מושלם לחובבי מוזיקה איכותית.
בעקבות המוסיקה של ההרכב שוטנז יצרה הבימאית בילי לוי-נובלמן סדרה של עבודות וידאו המתחברות לסיפור אחד משוגע של ביקור במוזיאון. מה אנחנו מבקשים מהמפגש עם אמנות? הרי אין למצוא לה תמיד הסבר מושכל או המשכיות ורצף ׳הגיוני׳ לחיי היום יום ובכל זאת, אי אפשר בלעדיה.
סיפורו של המבקר במוזיאון, יענקלה פיצלר (כוריאוגרפיה וביצוע) אשר נכנס יום אחד למוזיאון ישראל ויוצא ממנו בצד השני כאשר חווית הביקור תישאר לעד חלק מעולמו הפנימי.
לוי-נובלמן אשר ביימה את פסטיבל הג׳אז האחרון ויצרה פסיפס מרהיב ששילב עבודות מהמוזיאון, חוזרת אלינו השנה במופע זה שיסגור את הערב הראשון. כמוסיקאית, בימאית וvj מוערכת זוהי סביבת היצירה האולטימטיבית עבורה לשילוב מנצח של סך אהבותיה. הפעם לכדה עדשת המצלמה שלה עבודות מגלריית אמנות אפריקה ואוקיאנה, ועבודתו של אניש קאפור -היפוך העולם..

לרכישת כרטיס טריו – כרטיס לשלושה ערבים

 

שיתוף:
אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z