עדכונים

אמיר ברסלר

ישראלHouse Of Arches

מופע השקה לאלבום חדש

אחרי שנים על הבמות ובחדרי הקלטה לצד מיטב המוזיקאים בישראל – מקותימאן ועד עומר קליין, מאבישי כהן ועד דניאל זמיר – ניצב כעת אמיר ברסלר, מהמתופפים המוערכים והעסוקים בארץ, לראשונה בפרונט. במופע השקה לאלבום החדש, שייערך בפסטיבל הג'אז בירושלים, ישיק ברסלר את "House Of Arches", אלבום סולו ראשון, מפץ גדול של כוחות יצירתיים אדירים שהתקבצו להם בעיצומה של מגיפת הקורונה לסשן הקלטות סוער ועוטפים את הביטים המכשפים שלו בגרוב מהפנט. עם טכניקה, קצב וכשרון אינסופי, סוחף ברסלר את המאזין בין גלי הפאנק לג'אז פסיכדלי. מהיר, מדויק וחד, כהרגלו, עם עושר סגנוני אדיר ועומק יצירתי יוצא דופן, הוא מזמין את הקהל לחוויה קצבית, מעוררת חושים ומרקידת גוף.

"House Of Arches" הוקלט במהלך גל הסגרים ביום הקלטות אינטנסיבי אליו הזמין חברים וקולגות. בסשנים של אלתור חופשי סביב פעימות הביט של ברסלר השתתפו הקלידן והמפיק ריג'וייסר, מנהיג ימן בלוז רביד כחלני, הקונטרבסיסט גלעד אברו, הפסנתרן נומוק והחצוצרן ספי ציזלינג. התוצאה: פנינה נדירה של התפרצות געשית מוזיקאלית שהתחברה יחד לכדי אלבום מורכב, מבריק ואנרגטי.

ברסלר מזוהה עם הלייבל התל אביבי, Raw Tapes, בית מוזיקה לוייב וסאונד נינוח בתוך (וגם מחוץ) לגבולות הרחבים של האקספרימנטלי-אלקטרוני-אפרוביט-גרוב-היפ הופ-צ'יל. שיתופי פעולה הם אבן דרך בדרכו המוזיקאלית של ברסלר, מאמין אדוק בשילוב כוחות. הוא היה ועודו חבר בהרכבים שונים – L.B.T, שלישיית עומר קליין, הוד מושונוב (Bemet) וההרכב המשובח, Liquid Saloon שהקים יחד עם ספי ציזלינג ונועם חבקין (נומוק).

על במת הפסטיבל לצדו של ברסלר ינגן הרכב משובח של מוזיקאים הפרקשניסט רוני עיברין, הבסיסט גלעד אברו ועל החצוצרה והעוד, גרשון וייסרפירר. מופע חגיגה שמרים למתופף עילוי, פנומן בשדה המוזיקה הישראלי, או כפי שנכתב: "ברסלר עושה בידיים דברים שהעיניים לא מספיקות לעבד".

שיתוף:
אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z