עדכונים

רביעיית אבישי כהן | Naked Truth

ישראל

במופע בכורה עולמי שייערך בפסטיבל הג'אז, רגע לפני מסע הופעות באירופה, משיק החצוצרן אבישי כהן אלבום חדש, אישי וחשוף עד העצם שמשקף תקופה. Naked Truth, אלבומו החמישי של כהן בלייבל הבינלאומי הנחשב, ECM Records, צולל עמוק פנימה אל נבכי הנפש ומנחית את המאזין ברכות במרחב מהורהר, מדיטטיבי, על גבול המיסטי.

זהו דיאלוג נועז בין ארבעה מוזיקאי-על מסונכרנים להפליא, שנותנים לעצמם לשחרר אחיזה, כדי לגלות את העצמה שבשבירות. אלבומה השלישי של רביעיית אבישי כהן, בה חברים הפסנתרן יונתן אבישי, הבסיסט ברק מורי והמתופף זיו רביץ, הוא מסע חיפוש רב דמיון שמציג מעל לכל, עבודת אנסמבל מפוארת שבמרכזה דיאלוג קשוב, רגיש וערני. התמהיל האנושי נותן מקום של כבוד, גם על הבמה, לקול האישי של הנגנים ומפלס מקום למחשבה בהירה וקוהרנטית המלווה את האלבום, אותו מגדיר כהן כסוויטה בת תשעה פרקים הנשענת על אלתור.

הבס העשיר ומלא ההבעה של ברק מורי, משתלב בצלילי הפסנתר העדינים של יונתן אבישי ובלחש המצילות של רביץ כשהחצוצרה של כהן טורדת מנוחה ומנחמת בו זמנית. התוצאה: תמהיל מערסל, בצבעי אקוורל עדינים, שיש בו איפוק וכמיהה ואנושיות רבה. מופע ג'אז לא קונבנציונאלי, הרפתקני ומעורר השראה.

 

שיתוף:
אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z