עדכונים

Shai Maestro & Michael Mayo

ארה"ב/ישראל

הפסנתרן הבינלאומי שי מאסטרו והווקאליסט הניו-יורקי המבטיח Michael Mayo נפגשים לדואט שכולו קסם נדיר, רגע שכל חובב מוזיקה ירצה להיות נוכח בו. כשמאחוריהם קריירות מרשימות ומצליחות, השלם החדש אותו מייצרים השניים במפגש על הבמה הוא רגע משמעותי בקורות החיים המוזיקליים שלהם, יחד ובנפרד. 

את הפסנתרן הישראלי המצליח שי מאסטרו כמעט שאין כבר צורך להציג. מאז שנת 2011 הוא כובש את במות הג׳אז הנחשבות בעולם עם ההרכב המוערך שלו, כשהוא מייצר קול מזוהה וייחודי משלו, מורכב ונגיש כאחד. את שני אלבומיו האחרונים הקליט מאסטרו ב-ECM, כשהוא מוסיף את שמו לשורה נחשבת של פסנתרנים פורצי דרך בלייבל הנחשב כמו קית' ג'ארט וצ׳יק קוריאה. 

Michael Mayo נולד בלוס אנג׳לס לזוג הורים מוזיקאים וכבר מילדות הצליח לגבש לעצמו זהות ייחודית, שנטועה עמוק בג׳אז, בסול וב-R&B. לאחר שהשלים תואר במוזיקה, הוא זכה להיות הווקאליסט השלישי בהיסטוריה שנבחר להשתתף בתוכנית היוקרתית של Theolonious Monk Institute of Jazz Performance, תחת ידם המטפחת של ווין שורטר והרבי הנקוק. דווקא שם, הצליח Mayo לשכלל את השימוש פורץ הדרך שהוא עושה בטכנולגיות (לופר ופדל) שמאפשרות לו לחגוג את הכישרון הקולי שלו בדרכים חדשות ומסעירות. במהלך השנים הופיע Mayo בין היתר בהרכב של הנקוק עצמו וכן לצידו של ג׳ייקוב קולייר. אלבום הבכורה שלו, BONES ראה אור בשנת 2021 וזכה לשבחים. 

המפגש בין השניים מייצר חיבור רגיש ואלגנטי מלא קסם והקשבה הדדית. מאסטרו וMayo מציעים פרשנות מורכבת ועדינה ליצירות מקוריות ולסטנדרטים אהובים שזוכים לרוח מרעננת, חדשה וכובשת.

שיתוף:
אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z