עדכונים

Sandman Project מארחים את J.lamotta

ישראל

הרכב הגרוב הלוהט, סנדמן פרוג'קט, בא לתת בראש ומארח בפסטיבל לראשונה את ג'יי. למוטה,  שחוזרת אחרי שמונה שנים בברלין. הסנדמנים, הרכב בועט ומבעבע של כישרונות שהתקבצו ב-2017 סביב הגיטריסטית טל סנדמן, הפכו תוך זמן קצר לפנומן משמח. מסעו המוזיקאלי של ההרכב, שהופך את הגלובוס לזירת משחקים של סאונד וקצב, מתחיל במערב אפריקה, עובר באתיופיה, מתדלק בניו יורק ומסתיים במזרח התיכון. התוצאה: אפרו-פיוז'ן פאנקי גרוב מחשמל, המוביל את המאזין בין מקצבים ותרבויות שונות.

עם עיבודים חדשניים, המושפעים מצלילים ומוטיבים של מוזיקת עולם ופרי סטייל ג'אז, מגיש ההרכב שכולל את החצוצרנית טל אברהם, הבסיסטית אלי אור, המתופף נועם צ'רצ'י והפרקשניסטית זוהר ג'ייקוב, תמהיל מתובל כהלכה של מוזיקה מקורית, מחוצפת ומפוצצת בגוד וייב.

סנדמן פרוג'קט שיתפו פעולה עם שורה ארוכה של מוזיקאים מעולים מתחומים שונים בהם אייל תלמודי, יעל דקלבאום, סיסטם עלי, קוטימאן, אלברט בגר, ענת פורט, בינת אל פאנק ויובל כהן. את השקת האי.פי של ההרכב, Royal Family,  שיצא בלייבל האנגלי Batov Records ליוו יוסי פיין ואבטה בריהון.

לפסטיבל הם מגיעים בעיצומה של עבודה על אלבום חדש, שיצא בהמשך השנה. בינתיים הם מאחדים כוחות עם ג'יי למוטה (AKA: רותם אלג'ם אסולין), יוצרת ומבצעת מסקרנת עם ארבעה אלבומים תחת לייבל האינדי הגרמני, Jakarta Records, ביניהם: Suzume, (ציפור דרור ביפנית), ג'אז עם נגיעות היפ הופ, שפתח לה שערים גם לשוק המוזיקה ביפן. עכשיו היא פה, רגע לפני אלבום בכורה בעברית ועם סינגלים שנכנסנו היישר לפלייליסטים המובילים ומטפסים במצעדי ההשמעות הדיגיטליות. הסגנון, שעטנז של פופ קל בואכה היפ הופ-אלקטרוני-אוריינטלי, מתגבש לאיטו. השירה רכה ועוטפת. החיבור המסקרן עם סנדמן פרוג'קט, שקורה אצלנו לראשונה, מבטיח הפתעות.

 

שיתוף:
אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z