עדכונים

HERAK/BULATKIN Quartet (CZ)

heartצ'כיה

Daniel Bulatkin פסנתרן ומפיק מצ'כיה, ו- Miro Herak נגן הויברפון ההולנדי מגיעים לפסטיבל עם הפרויקט המסקרן והייחודי שלהם, המושפע מאוד ממוזיקת עם סלאבית וצוענית, כמו גם ממוזיקה קלאסית אימפרסיוניסטית וקצבים מהבלקן.

הם מצרפים אליהם מוזיקאים ישראלים ויחד ינגנו קומפוזיציות בעלות מקצבים פרועים, סאונד עשיר ומלודיות חזקות. בשילוב עם הצליל המיוחד של הוויברפון, אלקטרוניקה והשימוש בטכניקות מתקדמות על הקונטרבס, הרביעייה מחשבת לאחד המופעים המעניינים ביותר בסצנת הג'אז האירופאית.

Miro Herak  חבר סגל בקונסרבטוריון המלכותי הידוע בהאג, שייך לקבוצה קטנה של נגני ויברפון ג'אז אירופאים מהשורה הראשונה. לאחר שבילה מספר שנים כחבר בתזמורת הסימפונית של רדיו סלובקיה, עבר מירו להולנד, שם הפך במהירות למבצע ומלחין מבוקש בז'אנרים שונים.
במהלך הקריירה שלו הוא גם שיתף פעולה עם מוזיקאים כגון נורמה וינסטון, אלכס סיפיאגין, אריק וולימנס או אנטון גודסמיט.

Daniel Bulatkin הוא אחד הקולות המובילים של הג'אז הצ'כי הצעיר. בגיל 24 בלבד, הוא מנגן הכוכבים של הסצנה המקומית בארצו, ומופיע ברחבי אירופה עם הרכבים שונים בהם מנגן. בולטקין נחשב כ"כוכב עולה" ו"כישרון קיצוני". בנוסף עבד והופיע עם אייקוני ג'אז ופיוז'ן כמו Ulf Wakenius, Justin Faulkner, Gergo Borlai, Gary Husband, Tineke Postma.
הם מצרפים אליהם את המוזיקאים הישראלים הוירטואוזים אביב כהן ואלון ניר, ויחד ינגנו קומפוזיציות..

שיתוף:
אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z