עדכונים

תמיר מוסקט & תום מאירה ארמוני

heartישראל

"The World is Too Full to talk About"

אחת לכמה שנים יש חיבור כזה שברור שנכתב בכוכבים. חיבור של יצירה ויופי, שכל מי שנוגע בו או רק עובר לידו מיד נדבק בזוהר של אופטימיות. 

אחד החיבורים הללו קרו לפני יותר מעשור – כאשר תמיר מוסקט פגש את תום מאירה ארמוני,
שניהם מוזיקאים, מפיקים, יוצרים ואמנים אשר מפעפעת בהם ההשראה כל הזמן. הם מנגנים ומפיקים אמנים אחרים, מנגנים זה עם זו בהרכבים משותפים וגם שונים, ולמעשה מעולם לא יצרו משהו שהוא לגמרי של שניהם. עד עכשיו.
באלבום הבכורה שלהם, שמתוכנן לצאת לקראת 2025  בחרו הצמד ליצוק לתוכו את מה שהם- פלטה צבעונית של מנגינות ושירה אינטימית, תופים מפעימים, שנשזרים לתוך נופים מוזיקלים סוחפים, מקטן ומינימליסטי לאפי ומלא, עולמות של דממה ונהרות של תשוקה. 

המסע הזוגי-מוזיקלי הזה הוא למעשה חוויה קולנועית-רטרו-אקזוטית-אינסטרומנטלית: מבט חטוף אך מסעיר על מערכות יחסים. החל מקטעים מינימליסטיים ועד לעיבודי כלי מיתר ומקהלה- יצירה ייחודית זו מתעוררת לחיים כהפקה מקורית של פסטיבל הג'אז, בליווי מוזיקאים מצויינים ובשיתוף פעולה עם המקהלה הרב תחומית של האקדמיה הגבוהה למוזיקה ומחול בירושלים, המונה 11 נשים בהובלתה של מעין בר-סבר פרטוק.

תמיר מוסקט הוא מתופף ומפיק מוזיקלי מוכר, ממייסדי בלקן ביט בוקס, ניגן ועבד עם אביתר בנאי, A-WA, ויקטוריה חנה, אסף אבידן ועוד.

תום מאירה ארמוני – (ידועה בשמה הקודם-תום דרום), היא קלידנית, מפיקה מוזיקלית ומלחינת פסקולים שעבדה וניגנה בין השאר עם אסף אבידן, בלקן ביט בוקס, אסף אמדורסקי, אפרת גוש, גלעד כהנא ו AWA.
תום הלחינה פסקולים לרשתות בינלאומיות Apple TV, Netflix, HBO ו-Showtime.

* הפקת מקור מיוחדת לפסטיבל הג'אז.

שיתוף:
אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z