עדכונים

להקת קולולוש & גרידי

 

ישראל

 

בהופעה הזאת תופתעו באמת! לא רק שאחת הלהקות הירושלמיות האגדיות חוזרת לנגן יחד, אלא שאתם עצמכם תשתתפו במופע עם GRIDI, השולחן המוזיקלי.

GRIDI הוא שולחן/כלי נגינה ענקי שמאפשר לכמה אנשים בבת אחת ליצור מוזיקה וקצב באמצעות הנחת כדורים בשקעים. את השולחן בנה המוזיקאי יובל גרשטיין, והוא שאב את השראתו מציורי הנקודות המפורסמים של דמיאן הירסט (שאחד מהם מוצג במוזיאון ישראל!).

אחרי שהופיע לא מעט בפסטיבלים בעולם וזכה למיליוני צפיות ברשתות החברתיות, GRIDI חוזר לירושלים כדי לארח את הוריו –  להקת קולולוש, שבה גרשטיין הוא גיטריסט וזמר.

הלהקה הביאה את עולמות ההיפ-הופ, הפאנק, הניו-סול והג'אז אל סצנת המוזיקה בישראל ואיחדה אותן בתבשיל ים-תיכוני מקפיץ ומלא בגרוב, היא התחילה את דרכה לפני יותר מעשור ברחובות העיר וחוזרת השנה באיחוד מרגש, אחרי חמש שנים.

גרידי & קולולוש יופיעו בפסטיבל בשני הרכבים:

מופע להקה מלא, של שישה נגנים, המשלב את הביטים ואת ההרמוניה של GRIDI עם הגרוב של קולולוש. במופע של 360 מעלות יוצרים GRIDI וקולולוש חוויה אינטראקטיבית של סאונד וויזואל המזמינה גם את הקהל להשתתף בו.

חברי הלהקה: אורי וינוקור (בס), רבל סאן (ראפ ), יובי גרשטיין (גיטרה ושירה), עונגי ציזלינג (סקסופונים), יוגב שטרית (תופים), עומר לוז (קלידים ודיג׳יי)

 

מופע נוסף בפסטיבל,  גרידי & שלישיית קולולוש

יום ה' | 13.12.18 | "והיתה הקשת" | 22:30

 

 

שיתוף:
אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z