עדכונים

התרחשות ב Tzaneret מארחים את יקיר ששון & ירון אוזנה

ישראל

חבורת Tzaneret, יחידת הקומנדו של סצנת הגרוב הישראלית, מכינה מסיבה שלא תרצו להפסיק. חברי ההרכב הכי מגניב בשטח, שמוביל המולטי סקסופוניסט, אלעד גלרט, הופכים כל מקום בו יש קהל לבמת מוזיקה מבעבעת.
בפסטיבל הג'אז הם יובילו אתכם למסע מוזיקאלי מרים אנרגיות בין חללי הגלריות השונים של מוזיאון ישראל.

שלושת חברי Tzaneret, שותפים בנפרד בהרכבים הודנא אורקסטרה, מארש דונדורמה ובינת אל פאנק, מתמחים בהבאת השמחה העממית אל הרחוב. הם מפקיעים בכיף את המוזיקה מהבמה ומשלבים אותה בשגרת היומיום, בזרימה הטבעית של החיים.
אז מה בצנרת? מדי יום יארח ההרכב, על שלושת חבריו – גלרט, הסקסופוניסט יורם לינקר ורז איתן על סט תופים אלטרנטיבי – מוזיקאים מתחלפים לסשן גרוב אינסטרומנטלי מקפיץ. שני סקסופוני בריטון גדולים, מתופף שמעיף את הסכך וחברים שבאים לעשות שמח עם מוזיקה מקורית של ג'אז חופשי, משוחרר ומרחיב גבולות, עושר הרמוני ואלתור יצירתי. מרענן כמו סודה אחרי קפה.

ביום רביעי – 6.7Tzaneret מארחים את יקיר ששון ('רבע לאפריקה') ואת ירון אוזנה

יקיר ששון הוא זמר ומוזיקאי מולטי-אינסרומנטליסט, מייסד וסולן ההרכב המצליח "רבע לאפריקה", ובעבר ההרכבים "ג'אפה ג'אז" ו"התפוחים".
יקיר הופיע על מירב הבמות הנחשבות בארץ עם מיטב אמני ישראל וכבר סחף קהל מעריצים הולך וגדל בארץ ובעולם.
בשנים האחרונות יקיר הופיע בפסטיבלים גדולים באירופה, כולל הד-ליין בפסטיבל "זיגט" (SZIGET) הגדול ביבשת, הופיע ואף הוציא אלבומים ביפן, וכן ניגן מיצירתו בפני מאה שגרירי האו"ם.
ירון אוזנה טרומבוניסט ותיק בסצנת הגרוב. ממקימי להקת התפוחים, נגן קבוע באורקיסטרה הישראלית, מארש דונדורמה ולהקת הפלייברז.

שיתוף:
אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z