עדכונים

התרחשות ב Tzaneret מארחים את הראפריות ג'אזז והדר פרג'ון

ישראל

חבורת Tzaneret, יחידת הקומנדו של סצנת הגרוב הישראלית, מכינה מסיבה שלא תרצו להפסיק. חברי ההרכב הכי מגניב בשטח, שמוביל המולטי סקסופוניסט, אלעד גלרט, הופכים כל מקום בו יש קהל לבמת מוזיקה מבעבעת.
בפסטיבל הג'אז הם יובילו אתכם למסע מוזיקאלי מרים אנרגיות בין חללי הגלריות השונים של מוזיאון ישראל.

שלושת חברי Tzaneret, שותפים בנפרד בהרכבים הודנא אורקסטרה, מארש דונדורמה ובינת אל פאנק, מתמחים בהבאת השמחה העממית אל הרחוב. הם מפקיעים בכיף את המוזיקה מהבמה ומשלבים אותה בשגרת היומיום, בזרימה הטבעית של החיים.
אז מה בצנרת? מדי יום יארח ההרכב, על שלושת חבריו – גלרט, הסקסופוניסט יורם לינקר ורז איתן על סט תופים אלטרנטיבי – מוזיקאים מתחלפים לסשן גרוב אינסטרומנטלי מקפיץ. שני סקסופוני בריטון גדולים, מתופף שמעיף את הסכך וחברים שבאים לעשות שמח עם מוזיקה מקורית של ג'אז חופשי, משוחרר ומרחיב גבולות, עושר הרמוני ואלתור יצירתי. מרענן כמו סודה אחרי קפה.

יום חמישי – 7.7 –  Tzaneret מארחים את הראפריות ג'אזז והדר פרג'ון

ג׳אזז היא ראפרית מפיקה ואקטיביסטית שמופיעה ומפיקה אירועים בתל אביב קרוב לעשר שנים, שחררה שיתופי פעולה וסינגלים רבים כמו איפי משותף עם המפיק והיוצר רונן סאבו בשם ״שבוע שעבר״, השיר ״אל תשים לי יד על המותן״ , התארחה ב ״אבירי השולחן העגול״ והתנסתה בעבודת הפקה מוזיקלית להרכבים וזמרים רבים בתעשייה.
> הראפרית הבועטת הדר פרג׳ון במוסיקת היפ-הופ מלאה באנרגיות לוהטות וכוח נשי מתפרץ!

 

שיתוף:
אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z