עדכונים

ערב פתיחה חגיגי

את המהדורה ה-9 של פסטיבל הג'אז ירושלים החלטנו לפתוח קצת אחרת, ולחבר סביב הרוח של הג'אז אמנים והרכבים שייקחו אתכם לטריפ עמוק ומרטיט בעולמות המוזיקליים שלהם. 

דייב דאגלס האמריקאי יחבור לחגיגה של אלון פרבר כדי לפתוח את הערב עם הצהרת כוונות ועמדות מלאת צבעים. אחריהם, ייארח ההרכב Big Vicious של המנהל האמנותי שלנו, אבישי כהן, את דיוות הסול המקומית אסתר רדא למפגש שיקיים הרבה יותר ממה שנצליח להבטיח. ההמשך ייקח אותנו אל הכישוף המוזיקלי שמכונה באובקר טראורה (מאלי), ויתחבר אל הבלוז הסהראווי של Tarwa N-Tiniri שמגיעים ממרוקו. בין לבין תוכלו לתפוס מופע פריצה של ההרכב הישראלי Monolyt, תקלוט על טהרת הארפו של DJ Blumi ומתחם ארט צבעוני של קולקטיב OFFBiT. 

הכל קורה בחוץ, באוויר הצונן של תחילת הקיץ הירושלמי. בואו לחגוג אתנו!

* בערבי רביעי וחמישי הפסטיבל יתקיים במתכונת המוכרת, ויפתחו שערי המוזיאון וגן הפסלים לשיטוט בין 6 במות ובין מוזיקאים ואמנות מכל קצוות תבל. 

ערב הפתיחה 27.6 – פסטיבל הג'אז 2023:

18:30 – DJ Blumi
19:00 – Dave Douglas & Alon Farber's Hagiga
19:45 – Monolyt
20:15 – Big Vicious מארחים את אסתר רדא
21:15 – Boubacar Traoré
22:15 – Tarwa N-Tiniri״זוהי הזמנה להתמסר, לתת לצלילים להרקם אל מול אוזנינו, לצלול אל הלא-מוכר, אלההפתעה,  אל היופי והפשטות, אל הכאוס והסיבוך, ולאפשר למוסיקה לקחת אותנו הלאה, וכמו בג׳אז- לחפש פתרונות יצירתיים, מחוץ לקופסא, לעתיד משותף ואופק חיובי״.


אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z